15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Değişim için 43 Kirli Sarı Saç Rengi Fikirleri

Sarışın en popüler saç renklerinden biridir. Deneyebileceğiniz çok farklı tonlar var ve olmazsa olmazlardan biri de kirli sarışın. Kirli sarışın, kirli görünüme neden olan kahverengi ile karıştırılmış görünen koyu sarışın bir tondur. Şık bir saç fikridir ve Cara Delevingne gibi moda ikonlarında görülmüştür. Size biraz saç ilhamı vermek için Instagram’daki en iyi 43 kirli sarı saç fikrini bulduk. Bob’lardan plaj dalgalarına kadar herkes için bir şeyler var. Hepsini gördüğünüzde bu görünümü denemek isteyeceksiniz.!

1. Koyu ve Kirli Sarı Saçlar

İlk önce bu güzel sarı saç modelimiz var. Saç kökünde koyu renklidir ve daha sonra açık sarı bir renge dönüşür. Bu çarpıcı ve giymesi kolay bir görünüm. Benzer sarı tonları, resimdeki gibi uzun saç kesimlerinden pixies ve bobs gibi kısa kesimlere kadar herhangi bir saç stilinde yeniden oluşturabilirsiniz. Bu sarışın karışımı yorgun saçlarınızı canlandıracak.

Koyu ve Kirli Sarı Saç Rengi Fikir

Kaynak: @hairby.ellen

2. Trendy Koyu Sarışın Bob

Bobs, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında sahip olunması gereken en trend saç modellerinden biridir. Öyleyse neden sarışın eklenmiş bir bob denemiyorsunuz?! Sarışın saçınıza güneş öpücüğü ve yazlık bir görünüm verecektir. Bunun gibi bir bob harika görünecek. Kesim muhteşem ve kirli sarı renk görünümü mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Trendy Koyu Sarışın Bob

Kaynak: @domdomhair

3. Güzel Koyu Sarı Saç

Ardından, size göstermek için şık bir sarışın görünümümüz var. Saç kökünde koyu renklidir ve daha sonra güzel bir sarı renge dönüşür. Bu, saç doğal ve parlak göründüğü için sarının çarpıcı bir karışımıdır. Özellikle dalgalı saçlar kumsal gibi göründüğü için yaz için harika bir seçim olacaktır..

Güzel Koyu Sarı Saç Rengi Fikir

Kaynak: @hairby.ellen

4. Sıcak Sarışın Ombre Bob

Bir sonraki fikrimiz sarışın bir ombre bob içeriyor. Saçlar çok koyu ve yaklaşık olarak ortada, saçlar sıcak sarı bir gölgeye dönüşüyor. Bob kesim, ombre ve kirli sarı rengi ile bu çok trend bir görünüm. Olması gereken üç görünümü birleştirir. Elbette benzer ombreyi uzun saçlarda da yaptırabilirsiniz..

Sıcak Sarışın Ombre Bob

Kaynak: @aaashleee

5. Kirli Sarışından Altın Sarışına

Sadece kahverengi saç değil, kirli sarışının harika göründüğü başka koyu tonlar da var. Ayrıca diğer sarışın renklere de eklemeyi deneyebilirsiniz. Burada şık bir örneğimiz var. Bu görünüm için saç koyu, kirli bir sarı tonda başlar ve ardından parlak, altın sarısı bir sarıya dönüşür. Gördüğünüz gibi, bu muhteşem bir sarı saç modeli yaratıyor. Böyle bir karışım herkese yakışır!

Kirli Sarışından Altın Sarısı Saça

Kaynak: @the_blondologist

6. Patlama ile Uzun Saç

Sinirli ve modaya uygun stil anlayışınızı gösterin ve bir sonraki saç modelimiz gibi bir saç modeli deneyin. Bu saç modeli, kirli sarı ombre ile uzun siyah saçlara sahiptir. Görünüm düz patlamalarla tamamlandı. Bu çok şık bir sarı saç fikri. Bu uzun saç stilini yeniden yaratın veya daha kısa bir uzunluk deneyin.

Kaküllü Uzun, Ombre Sarı Saç

Kaynak: @aaashleee

7. Koyu Sarışın Uzun Bob

Giymesi kolay bir sarışın stili mi arıyorsunuz? O zaman bir sonraki fikri kontrol etmeniz gerekiyor. Saç, kökte güzel bir kahverengi tondur ve uçlara doğru orta kısımda sarışın eklenir. Bunun gibi saçlar az bakım gerektirir ve sarı saçta yeniyseniz, fikrinizi değiştirirseniz kolayca uzar. Daha cesur bir görünüm istiyorsanız daha fazla sarışın da ekleyebilirsiniz..

Öne Çıkan Koyu Sarışın Uzun Bob

Kaynak: @aaashleee

8. Kirli Sarışın Öne Çıkanlar

Ardından, size göstermek için başka bir kumsal görünümümüz var. Bu saç modeli, saçın yarısına kadar koyu, kirli sarı bir gölge eklenmiş kökte siyahtır. Yaz için mükemmel olan rahat ve modaya uygun bir stil. Saçları daha da aydınlatmak istiyorsanız daha açık sarı tonları ekleyebilirsiniz. Bu saç stilini seviyoruz!

Kirli Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @hairbysharmichele

9. Açık Sarı Noktalara Sahip Kirli Sarı Saç

Bir sonraki saç fikrimiz parlak ve çekici bir görünüme sahip. Saç koyu renkte başlar, ardından kirli sarı tonuna dönüşür ve sonunda saç açık sarıya dönüşür. Kahverengiden sarıya çok güzel bir renk geçişi. Bu herkese yakışacak şık ve şık bir görünüm. Uzun saç, kısa saç, kıvırcık veya düz bunun gibi bir karışım çarpıcı görünecek.

Açık Sarı Noktalı Kirli Sarı Saç

Kaynak: @corynneylon_hair

10. Kısa Kirli Sarı Saç

Bu sıradaki saç modeli bizim favorilerimizden biri! Burada kirli bir sarışın lobumuz var. Bu tonlu ve koyu bir sarışın tonu ve çok şık görünüyor! Bunun gibi bir sarışın rengi, sarışın denemek isteyen ancak açık ve parlak tonlardan biraz endişe duyan biri için mükemmeldir. Bu, herkesin üzerinde harika görünecek, giymesi kolay bir renk. Benzer bir sarı tonunu bob veya herhangi bir kesim üzerinde deneyebilirsiniz..

Kısa Kirli Sarı Saç

Kaynak: @american_salon

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas