15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kendin Yap için 41 Oldukça Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Örgü Saç Modelleri

Yarım yukarı yarım aşağı örgüler çok şık ve popüler. Bu görünümü giymenin pek çok yolu var ve denemeniz gereken modaya uygun bir versiyon, yarı yarıya aşağı örgüler. Örgüler saçınızı gerçekten canlandıracak ve güzel ve benzersiz bir saç modeli oluşturmak için kullanabileceğiniz farklı örgü türleri var. Bu saç modellerinin ne kadar harika olabileceğini size göstermek için, 41 muhteşem yarı yukarı, yarı aşağı örgü fikrini bir araya getirdik. Herkes için bir şeyler var ve farklı saç uzunluklarına uygun örgüler de var.

1. Yaz İçin Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Örgüler

İlk önce bu sevimli örgülü saç modelimiz var. Saç, yarı yukarı yarı aşağı bir görünüm yaratan dört büyük Hollanda örgüsü şeklinde şekillendirilmiştir. Dört örgünün tamamı ortada buluşuyor ve bir toka ile birbirine bağlanıyor. Scrunchie’yi seviyoruz çünkü modaya uygun ve benzersiz. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya dört yerine iki örgü kullanabilirsiniz, ayrıca kendi seçtiğiniz bir saç tokasını da kullanabilirsiniz. Scrunchie olmak zorunda değil.

Yaz İçin Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Örgüler

Kaynak: @michaelgrayhair

2. Şık Balık Kuyruğu Örgüsü

Deneyebileceğiniz popüler bir örgü balık kuyruğu örgüsüdür. İşte yarı yukarı yarı aşağı stiliyle bir balık kuyruğu örgüsü takmanın çarpıcı bir yolu. Saç bölünmüş ve üst kısım şık bir örgü şeklinde şekillendirilmiştir. Herkese yakışacak güzel ve şık bir görünüm. Her durum için böyle örgülü bir saç modeli giyebilirsin. İnternette bunun gibi güzel bir balık kuyruğu örgüsünün nasıl oluşturulacağını gösteren çok sayıda öğretici ve video var..

Şık, Yarım Yukarı Balık Kuyruğu Örgüsü

Kaynak: @kentbridalhair

3.  Boho Örgüler

Ardından, balık kuyruğu örgülere sahip başka bir örgü görünümümüz var. Bunun merkezde buluşan iki örgüsü var. Boho havası olan çarpıcı örgülü bir saç modeli. Bu stili yeniden yaratabilir veya bunun yerine klasik üç telli örgüyü kullanabilirsiniz. Gündelik bir alışverişten düğün gibi özel bir güne kadar her yerde giyilebilecek çok yönlü bir saç fikridir..

Boho Yarım Yukarı Yarım Aşağı Örgüler

Kaynak: @shaedbraids

4. Açıklama Örgülü Saç Modeli

Vay be örgülü bir saç modeli istiyorsanız bu saç modeli tam size göre. Bu görünüm için saç, yarı yukarı yarı aşağı bölümlere ayrılmıştır. Saçın üst yarısı beş telli bir örgü şeklinde şekillendirilmiştir. Beş telli örgü biraz karmaşık olabilir, ancak çevrimiçi olarak çok sayıda öğretici var. Bu muhteşem saç modelini çok seviyoruz, favorilerden biri.

Yarım Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @hairicome_

5. Yaz Festivalleri için Çoklu Örgüler

Örgülü yarı yukarı yarı aşağı bir stil oluştururken tek bir örgü tipine bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Eşsiz ve trend bir görünüm oluşturmak için iki veya üç farklı örgü kullanabilirsiniz. İşte muhteşem bir örnek. Saç bölünmüş ve üst yarısında gevşek kenarlı balık kuyruğu örgüler vardır. Saçın alt yarısında da iki adet üç telli örgü vardır. Boho bir havası olan havalı ve dokulu bir saç modeli. Bunu yeniden yaratın veya seçtiğiniz farklı örgüleri deneyin.

Yaz Festivalleri için Çoklu Örgüler

Kaynak: @theconfessionsofhairstylist

6. Kısa Saçlar İçin Yarım Örgü Saç Modeli

Daha kısa saçların varsa bu örgü modeli tam sana göre! Bu stil için saç, omuzların hemen altına oturan bir uzunlukta kesilir. Daha sonra gevşek bir balık kuyruğu örgüsü ile yarım yukarı yarım aşağı bir stil yaratıldı. Herkese yakışacak şık bir görünüm, daha kısa saçlarda bile yeniden oluşturulabilir..

Kısa Saçlar İçin Yarım Örgü Saç Modeli

Kaynak: @alishajaredhairartistry

7. Kalın Gri Örgüler

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç modeli cesur ve iddialı. Bu saç fikri, saç boyunca şekillendirilmiş üç örgüye sahiptir. Saçın geri kalanı gevşek ve kıvırcıktır. Üç örgü tasarımını, yarı yukarı yarı aşağı tarzın alışılmadık bir versiyonu olduğu için seviyoruz. Kendi saç renginizle benzer bir saç modeli giyin veya her şeyi yapın ve gri saç rengini yeniden yaratın.

Kalın Gri Örgüler

Kaynak: @theconfessionsofhairstylist

8. Aksesuarlı Balık Kuyruğu Örgüsü

Aksesuarlar ekleyerek örgülerinizi canlandırın. İşte güzel bir örnek. Saç, ortasından aşağıya doğru inen muhteşem bir tek örgü ile bölümlere ayrılmıştır. Bu görünüm süper şık bir eşarp ile tamamlandı. Eşarp çok moda görünüyor ve saçınızı da benzersiz kılacak. Herhangi bir küçük eşarp, herhangi bir desen ve herhangi bir renkte kullanılabilir..

Aksesuarlı Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Balık Kuyruğu Örgüsü

Kaynak: @hairicome_

9. Funky Örgülü Saç Modeli

Ardından, farklı örgü türleri kullanan başka bir benzersiz saç modelimiz var. Bu görünüm için saç bölünmüş ve iki üç telli örgü halinde şekillendirilmiştir. Daha sonra örgüler birleştiğinde ikisi de harmanlanarak balık kuyruğu örgüsü haline getirilir. Ayrıca bölümler oluşturan küçük sarmalar da vardır. Her durum için çarpıcı görünecek saç modeli yapan bir ifadedir. Bu saç modeli daha uzun saçlara çok yakışıyor..

Funky Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @theconfessionsofhairstylist

10. Çift Örgülü Çörekler

Birçok insanın sevdiği sevimli bir saç modeli, bir topuz ile yarı yukarı, yarı aşağı bir stildir. Bu sonraki saç modeli şık ve havalı bir versiyon! Saç yarım bölüme ayrılır ve iki topuz haline gelen iki örgü şeklinde şekillendirilir. Bunu seviyoruz çünkü saç stiline farklı bir yorum getiriyor ve iki saç trendini bir araya getiriyor..

Çift Örgülü Çörekler

Kaynak: @haleykurtze

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas