15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Yaz Çığlık atan 43 Renkli Nail Art Tasarımları

Klasik tırnak tasarımlarından sıkıldınız mı yoksa her zaman açık renkler mi kullanıyorsunuz ve değişiklik mi istiyorsunuz? Belki de sadece görünüşüne biraz renk katmak istiyorsun? Eğer öyleyse, olması gereken yer burası! Yapması kolay en iyi 43 renkli tırnak bulduk. Ombreden neon renklere kadar pek çok cesur ve canlı tasarım var. Bu manikürlerden herhangi biri sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak! Parlak renkler, yaklaşan yaz sezonu için de mükemmel. bir göz atın hepsini çok seveceksiniz!

1. Uzun Tabut Renkli Çiviler

Size göstermemiz gereken ilk renkli tırnak fikri, canlı ve süper şık. Burada tabut şeklinde tırnaklarımız var ve her biri farklı bir renge boyanmış. Bu yaz için mükemmel olacak çarpıcı bir tırnak seti. Görünüm, El Capitan, Wet, Con Limon, Hella Hilite ve Neon Nacho tonlarında Floss Gloss renkleriyle oluşturuldu..

Uzun Tabut Renkli Çiviler

Kaynak: @victoriaoliviaxo

2. Canlı Tabut Çivi Tasarımı

Tırnaklarınızı diğerlerinden farklı kılacak bir tasarım mı arıyorsunuz? O zaman bu sonraki bakışa bakın. Bu manikür, uzun tırnaklara sahiptir ve her tırnak farklı bir koyu renkte boyanmıştır. Kullanılan renkleri çok parlak ve güzel oldukları için seviyoruz. Bu renkli görünümü yeniden yaratın veya beş farklı canlı ve canlı ton seçin.

Yaz için Canlı Tabut Çivi Fikir

Kaynak: @jadetangtheartist

3. Neon Ombre Tabut Çivileri

Tırnaklarınıza renk katmanın şık bir yolu ombre ile. Ombre oluştururken herhangi bir renk kombinasyonunu seçebilirsiniz ancak ten rengi ve parlak renkler güzel görünür. Burada çarpıcı bir örneğimiz var. Bu tırnaklar ten renginde boyanmıştır ve her birinin farklı bir ombre rengi vardır. Renkler pembe tonları, turuncu ve sarı içerir. Tropikal tatilleri ve kokteylleri hatırlatan muhteşem bir tırnak tasarımı. Bu renkleri deneyin veya tüm tırnaklarda benzer bir renk kullanabilirsiniz..

Neon Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @parlatılmışbysophia

4. Renkli Mat Çiviler

Deneyebileceğiniz bir diğer havalı oje trendi ise mat. Bir sonraki görünüm, renkli mat tırnakların nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösteriyor! Bu tırnaklar tabut şeklindedir ve her biri farklı bir renge boyanmıştır. Bir elinde pembe ve sarı tonlar kullanılırken diğerinde mor ve mavi tonlar bulunur. Bu görünümü benzer renklerle yeniden yaratın ya da her iki elinizde iki farklı renk kombinasyonu yerine sadece bir renk kombinasyonunu deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, harika görünüyor.

Yaz İçin Renkli Mat Tırnaklar

Kaynak: @nailbysable

5. Renkli İpuçları

İnce ve şık bir şekilde tırnaklarınıza renk katmak ister misiniz? O zaman bu fikir tam size göre. Bu tırnaklar Fransız manikürü görünümüne sahip ancak beyaz uçlar yerine bu uçlar renkli. İpuçları, bir renkten diğerine değişen degrade bir tasarıma sahiptir. Çok cesur nail art istemeyen bayanlar için mükemmel bir şık fikir. Buna benzer bir görünüm deneyin veya ipuçlarını canlı bir gölgede boyayabilirsiniz..

Renkli Uçlu Yaz Tırnakları

Kaynak: @nailz_ann.indigo_

6. Pembe, Turuncu ve Sarı Neon Çiviler

Size göstermemiz gereken bir sonraki tasarım, modaya uygun neon renkler içeriyor! Her çivi sarıdan pembeye değişen farklı bir neon tonunda boyanmıştır. Böyle bir manikür, yaz ve tatiller için mükemmel olacaktır. Bu görünümü yeniden yaratın ya da neon renkleri kısa tırnaklarda da kullanabilirsiniz..

Pembe, Turuncu ve Sarı Neon Çiviler

Kaynak: @victoriaoliviaxo

7. Neon Ayak Tırnak Tasarımı

Ayak tırnaklarınıza da renk katmayı unutmayın! İşte deneyebileceğiniz harika bir fikir. Bu neon renklere sahip başka bir görünüm. Tırnakların her biri farklı bir renk ve tırnaklardan biri korkak bir vurgu tasarımına sahip. Bu manikür yazlık sandaletlerinizle harika görünecek ve sahilde bir gün geçirmek için mükemmel..

Renkli, Neon Ayak Tırnak Tasarımı

Kaynak: @mashapatrakova05

8. Renkli Parlak Çiviler

Ardından, cesur ve canlı bir tırnak fikrimiz var. Bu, her çivinin farklı bir renge boyandığı başka bir manikür. Bu görünümleri seviyoruz çünkü aynı anda çok fazla renk giymenize izin veriyor! Burada kullanılan tonlar parlaktır ve size şık ve iddialı bir manikür kazandıracaktır. Bu görünüm Flash, Don’t Trip, Hard Candy, Purple Crush ve Drop Dead Tiffany tonlarında Luxapolish renkleriyle oluşturuldu..

Renkli Parlak Çiviler

Kaynak: @maggiecurlew

9. Glam Altın Taşlı Mat Canlı Tırnaklar

Bir sonraki fikrimiz başka bir mat görünüm. Tırnakların dördü mavi, pembe, sarı ve turuncu gibi renkli mat tonlarda boyanmıştır. Son çivi altın taşlarla kaplıdır. Gördüğünüz gibi, altın kristaller manikürü gerçekten göz kamaştırıyor. Herhangi bir parlak renkle böyle altın takabilirsiniz..

Glam Altın Taşlı Mat Canlı Tırnaklar

Kaynak: @ivynails

10. Parlak Pastel Çiviler

Çok cesur ve canlı renkler yerine pastelleri deneyebilirsiniz. Pastel tonlar hala renkli ama biraz daha tonlular. İşte pastel giymenin güzel bir örneği. Her tırnak farklı bir tonda ve bu renk kombinasyonu ilkbahar ve yaz sezonu için mükemmel olacak. Bu görünümü yeniden yaratın veya tüm tırnaklarda tek renk kullanabilirsiniz..

Parlak ve Renkli Pastel Tırnaklar

Kaynak: @aşkefekttırnakları

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas