15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Başları Döndüren 43 En Güzel Cornrow Örgü

11. Trend Belirleyen Cornrow Örgüler

Trend belirleyen bir stil arıyorsanız, bu fikir tam size göre. Burada şık örgülü desenli uzun mısır tarlalarımız var. Desen harika görünüyor ve tasarımı seviyoruz. Sadece bu değil, örgüler de uçlara doğru hafif bir gölgeye dönüşüyor. Eşsiz stil anlayışınızı gösterecek muhteşem bir saç modeli..

Trend Belirleyen Cornrow Örgüler

Kaynak: @xotic_braids

12. Boncuklu Kalın Orta Örgüler

Yazının başında sevimli bir Fulani örgü stili paylaştık. Bu fikri beğendiyseniz, bunu da görmelisiniz. Bu stil, parlak bakırımsı bir gölge olan daha uzun Fulani örgülere sahiptir. Her örgü ayrıca boncuklarla da süslenmiştir. Yeniden yaratılabilen veya boncuklar ve örgüler için farklı renkler kullanmayı deneyebileceğiniz cesur ve güzel bir saç modeli..

Boncuklu Kalın Örgüler

Kaynak: @tresses_africaine

13. Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Cornrows

Bir sonraki saç modeli çok ince ombre mısır tarlalarına sahiptir. Bu mısır tarlaları süper uzundur ve siyah başlar ve daha açık bir gölgeye dönüşürler. Ayrıca yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirildiler. Bu bizim favori saç modellerimizden biri çünkü örgü kalınlığı gökyüzü yüksek at kuyruğu ile harika görünüyor. Yaz sezonuna çok yakışacak çok trend ve şık bir saç modeli..

Yarım Yukarı, Yarım Aşağı İnce Cornrows

Kaynak: @adelinaisack

14. Şık Desenli Örgülerle Besleyin

Şık bir örgü modeli arıyorsanız bunu görmelisiniz! Burada başın yanında muhteşem bir desene sahip uzun mısır tarlalarımız var. Bunu seviyoruz çünkü genellikle desenler başın üstünde oluşturulur ama bu sefer yanda. Farklı yerleşim, benzersiz ve açıklama yapma stili yaratır. Bu görünümü yeniden yaratın ya da benzer örgüleri daha cesur bir renkte deneyebilirsiniz, mavi çarpıcı olurdu.

Şık Desenli Örgülerle Besleyin

Kaynak: @blackhairideas

15. Bukleli Cornrows Yemi

Ardından, size göstermek için modaya uygun örgülü bir stilimiz var. Bu sefer tıknaz ve uzun mısır tarlalarımız var ve örgülerin uçları güzelce kıvrılmış. Kıvırcık uçlar, mısır tarlaları ile çarpıcı görünüyor. Buna benzer bir model deneyebilir ya da örgüleri daha kısa yapıp daha gevşek buklelere sahip olabilirsiniz. Her iki durumda da saçınız şık ve sinirli görünecek.

Bukleli Cornrows Yemi

Kaynak: @hergüzelstylist

16. Yarım Topuz

Bu sonraki saç fikri bizim favorilerimizden biri. Tarz, uzun ve ince mısır tarlalarına sahiptir. Örgülerin yarısı gevşek bırakılır ve yarısı çok yüksek bir topuz şeklinde şekillendirilir. Saça bazı gevşek bukleler de eklenmiştir. Bunu seviyoruz çünkü her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz – kabarık ve uzun örgülere de sahip olabilirsiniz..

Yarım Yukarı Mısır Çöreği

Kaynak: @pearlthestylist_

17. Uzun Ombre Cornrows

Ombre mısır tarlalarını sever misiniz? Eğer öyleyse, bir sonraki stili kontrol etmeniz gerekir. Burada siyah olan uzun mısır tarlaları var ve sonra ortalarına doğru koyu sarı bir gölgeye dönüşüyorlar. Sarışın renk ve örgülü stil çok moda bir kombinasyon. Bunu yeniden oluşturabilir veya ombre için başka bir canlı gölge deneyebilirsiniz. Mavi veya mor harika görünecek!

Uzun Ombre Cornrows

Kaynak: @kitoko_ladies

18. Jumbo Örgü At Kuyruğu

Böyle bir saç modeli ile saçınıza tam bir makyaj yapın! Bu görünüm, çok yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiş jumbo mısır tarlalarına sahiptir. Saç da parlak kırmızı bir tondur ve at kuyruğuna da gevşek bukleler eklenmiştir. Bu çok glam ve muhteşem bir tarz. Böyle bir at kuyruğu, kendilerini kalabalığın arasından öne çıkaran cesur saç stillerini sevenler için mükemmeldir..

Jumbo Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @blackhairideas

19. Kabile Cornrow Örgüler

Bunun gibi mısır tarlaları olan bir Kraliçe gibi görünün. Saçlar uzun ve şık mısır tarlaları şeklinde şekillendirilmiş ve kordonlar ve saç halkaları ile aksesuarlandırılmıştır. Her durum için göz alıcı ve çekici hissetmenizi sağlayacak çarpıcı bir stil. Bu uzun stili deneyebilirsiniz veya benzer bir görünüm daha kısa örgülerle de harika olur. Bir bob muhteşem görünecek.

Kabile Cornrow Örgüler

Kaynak: @spice_diana

20. İnce ve Kalın Cornrows

Bu sonraki fikri seviyoruz çünkü zahmetsizce şık görünüyor. Burada muhteşem mısır tarlalarımız var ve bazıları çok kalın ve bazıları çok ince. Farklı kalınlıklar çok moda görünüyor. Genel olarak, stil basittir ancak bir açıklama yapar. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya benzer bir stili farklı bir renkte deneyebilirsiniz. Kırmızı veya ombre mükemmel olurdu.

İnce ve Kalın Cornrows

Kaynak: @theenewwave

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas