15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Her Boyda 43 Şık Tüylü Saç Kesimi

31. Basit ve Modaya Uygun Saç Kesimi Fikri

Bir sonraki saç fikri modaya uygun ve basit. Burada vurgulu uzun saçlarımız, tüylü kesim ve bukleler var. Bu çok güzel bir saç modeli ve herhangi bir duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı çekici olabilir. Bunun gibi saçlar, onları minimum çabayla işten dans pistine götürebilecek çok yönlü saçlara ihtiyaç duyan, hareket halindeki meşgul bayanlar için mükemmeldir..

Basit ve Trendy Saç Kesimi Fikri

Kaynak: @kennyleungofficial

32. Retro Tüylü Kesim

Retro stillerden daha çok hoşlanıyorsanız, bu fikir tam size göre. Saçın sadece köprücük kemiklerine çarpan bir uzunluğu vardır. Ayrıca orta kısımdaki patlamalarla daha cesur tüylü bir kesime sahiptir. Bu çok havalı bir stil ve daha farklı ve benzersiz saçlardan hoşlananlar için mükemmel.

Retro Tüylü Kesim

Kaynak: @melanie.s.stilist

33. Patlama ile Orta Boy Saç

Sonra, patlamalarla başka bir tüylü kesimimiz var. Bu sefer saçlar sarı, orta uzunlukta ve dokulu. Tam düz patlamalara sahiptir. Bu sevimli ve hoş bir tarz ve modern ve yeni bir tarz isteyenler için mükemmel. Benzer bir kesim daha uzun saçlarda da harika görünecek..

Kaküllü Orta Boy Retro Saç

Kaynak: @rachelwstylist

34. Bakır Saç Kesimi

Modaya uygun bir kesim ve renk arıyorsanız, bu sizin için mükemmel! Burada uzun ve tüylü saçlarımız var. Saçlar da koyu renklidir ve bakırımsı renkli vurgulara sahiptir. Kesimi ve rengi seviyoruz, bakır çarpıcı. Bu gölge ilkbahar ve yaz için hafif ama sonbahar ve kış için zengin ve sıcak.

Katmanlı Bakır Kesim

Kaynak: @hairbylandco

35. Katmanlı ve Tüylü Saç Fikri

Bu sonraki saç fikrini seviyoruz. Bu stil orta uzunlukta saçlara sahiptir ve arkada tüy kesimi ve diğer katmanlara sahiptir. Bu çok glam ve muhteşem bir saç modeli. Saçınız ağırlaşıyorsa ve donuk görünüyorsa, bu kesim mükemmeldir. Saçınızı daha hafif hale getirecek ve hafif ve canlı bir görünüm kazandıracaktır..

Katmanlı ve Tüylü Saç Fikri

Kaynak: @littlemeli13

36. Sevimli Tüylü Saç Modeli

Ardından, başka bir sevimli saç modelimiz var. Saç, hafif patlamalar, tüy kesimi, gevşek dalgalar ve ombre rengine sahiptir. Tüm bu unsurlar modaya uygun bir saç modeli yaratır. Bu eğlenceli görünüm yaz için harika. Bunu yeniden oluşturabilir veya ombre için farklı bir renk kullanabilirsiniz. Kesim ve renk düz saçla da harika görünecek.

Sevimli Tüylü Saç Modeli

Kaynak: @__gezinencarters__

37. Patlama ile Açık Pembe Tüylü Saç

Modaya uygun kesimi ve renkleri seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol etmeniz gerekir. Burada retro tüy kesimli ve patlamalı uzun saçlarımız var. Saç ayrıca açık pembe renk eklenmiş sarışındır. Pembeyi seviyoruz, çok şirin ve şık görünüyor. Benzer bir şey deneyin veya daha canlı bir pembe tonu deneyin.

Patlama ile Açık Pembe Tüylü Saç

Kaynak: @brianacisneros

38. Perde Patlamaları

Bir sonraki fikir, başka bir şık ve giymesi kolay kesime sahip. Bu görünüm için saç güzel bir sarı renktir ve uzundur. Gevşek bukleler ve çok popüler perde patlamaları ile daha ince tüylü bir kesime sahiptir. Güzel bir saç kesimi ve herkese yakışacak. Bu ince katmanların kısa saçlarda da harika görüneceğini düşünüyoruz..

Perde Patlamaları ve Uzun Saçlar

Kaynak: @chrisweberhair

39. Orta Açık Kahverengi Stil

Bu sıradaki saç modeli bizim favorilerimizden bir diğeri! Saçlar üst kısımda koyu kahverengi, alt kısımda ise daha açık renklidir. Ayrıca dalgalı ve dokulu bir tüy kesimine sahiptir. Çok tonlu saçları seviyoruz ve doku, stile bir avantaj sağlıyor. Bu modern ve sahip olunması gereken bir stil.

Orta Boy Tüylü Saç Kesimi

Kaynak: @un.rooted

40. Kısa Tüylü Saç Fikri

Tüm tüy kesimlerinin uzun saçlarda olması gerekmez. Bunun gibi daha kısa bir kesim için gidebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, saç kısa bir bob uzunluğunda ve çok sayıda katman var. Bu, tüylü kesimi giymenin şık ve klas bir yoludur ve kısa saçları sevenler için harikadır. Daha modern bir tarz için daha dokulu ve dalgalı bir versiyonu da deneyebilirsiniz..

Kısa Tüylü Saç Fikri

Kaynak: @lisalis_salon

41. Uzun Tüylü Saç

Güzel, şık ve giymesi kolay saçlar arıyorsanız, bu mükemmel olabilir. Gördüğünüz gibi, saç çok uzun ve önünde ince tüylü katmanlı bir kesim var. Saç da güzel bir siyah renktir. Bu tarzla ilgili her şey muhteşem ve herkes üzerinde harika görünecek. Elbette her saç rengiyle kesim yapmayı deneyerek görenleri hayrete düşürecek bir stil elde edebilirsiniz..

Patlama ile Uzun Tüylü Saç

Kaynak: @rokk_abanoz

42. Perde Patlamalarıyla Zencefil Tüy Kesimi

Daha uzun görünmek gibi mi? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada uzun bir tüylü kesim var. Saçlar kızıldır ve ayrıca uçlarında güzel sarışın vurgular vardır. Böyle bir kesim ve renk, dönüşüme ihtiyacı olan mat ve cansız saçlara sahip olanlar için olmazsa olmazlardandır. Ayrıca bu tarzın uzunluğunu biraz daha kısaltabilirsiniz..

70'lerin Perde Patlamalarıyla Saç Kesimi

Kaynak: @wildheartgüzellik

43. Cesur Pembe Saç Modeli

Ardından, başka bir cesur kesim ve rengimiz var. Saç, tam düz patlamalarla süper uzun. Ayrıca üstte açık bir renktir ve ardından saç canlı pembeye dönüşür. Bu yazlık bir saç fikri ve pembe görünümü yeniden yaratabilir veya mor veya mavi gibi farklı bir renk deneyebilirsiniz..

Cesur Pembe Saç Modeli

Kaynak: @melanie.s.stilist

Umarız bu tüylü saç fikirlerinden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas