15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bakmaktan Vazgeçemediğimiz 23 Pırlantalı Pırlanta Çivi

11. Neon Sarı Tırnak Tasarımı

Sırada, size göstereceğimiz başka bir yazlık oje fikrimiz var. Bu görünüm için tırnakların çoğu güzel ve parlak bir sarı tonudur. İki vurgulu çivi açıktır ve ayrıca yapay elmaslarla süslenmiştir. Sarı rengi ve açık tırnakları seviyoruz çünkü bunlar yaz için olmazsa olmaz trendler. Elmaslar da çok çekici bir son dokunuş. Bunun gibi bir mani, tatiller, partiler veya her gün sadece ışıltılı görünmek istiyorsanız mükemmeldir.!

Neon Sarı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @sheadgüzellik

12. Işıltılı Vurgulu Bir Çivi ile Hafif Çıplak Çiviler

Belki de tüm canlı renkler ve cesur tırnak tasarımları size göre değildir? Eğer öyleyse, bu sonraki fikir tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Tüm tırnaklar hafif ve zarif bir renge boyanmıştır. Berrak tırnak sanatına ve güzel bir elmas tasarımına sahip bir vurgulu tırnak vardır. Gördüğünüz gibi, bling ile bile, genel manikür sade, şık ve klas. Şeffaf tırnak sanatını tırnak bandıyla yeniden oluşturabilirsiniz, çevrimiçi öğreticiler var. Bunun gibi açık renkli ojeleri ve yapay elmasları da online olarak satın alabilirsiniz..

Işıltılı Vurgulu Çivi ile Hafif Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @tior_nailleri

13. Zarif Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri, Fransız manikür tasarımında başka bir bükülme içeriyor. Bu sefer ten rengi tırnaklarımız var ve klasik beyaz uçlar yerine bu tırnaklarda gümüş ve ışıltılı uçlar var. Bu yaratıcı versiyonu çok modern ve moda olduğu için seviyoruz. Mücevherlerle süslenmiş bir vurgu çivisi de vardır. Çevrimiçi olarak benzer ipuçlarının nasıl oluşturulacağına ilişkin eğiticilere göz atabilirsiniz. Bu tırnak sanatı, tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Zarif Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nikishina.nail.studio

14. Glam Pembe Tırnak Fikir

Pembe ve glam tırnakları sever misin? Eğer öyleyse, bu fikir tam size göre! Burada şık stiletto tırnaklarımız var ve tırnakların çoğu farklı tasarımlara sahip. Bazıları sadece pembe, bir çivi pembe ve beyaz ombreye sahip ve tırnakların geri kalanı güzel elmaslarla süslenmiş. Bu parlak ve güzel bir fikir ve biz pembe taşları seviyoruz! Tüm görünümü veya tasarımlardan sadece ikisini yeniden oluşturun. Her iki durumda da tırnaklarınız çarpıcı görünecek.

Glam Pembe Stiletto Tırnak Fikir

Kaynak: @margaritasnailz

15. Parlak Vurgulu Bir Çivi ile Fransız Solması

Ardından, zarif ve şık bir fikrimiz daha var. Bu tırnaklarda Fransız ombre olarak bilinen Fransız solması vardır ve bir çivi de değerli taşlarla süslenmiştir. Yapay elmas tasarımı, kullanılan farklı şekiller nedeniyle güzel ve benzersizdir. Farklı şekillerdeki pırlantaları online olarak satın alabilir ve bu şekilde havalı tasarımlara yerleştirebilirsiniz. Böyle bir mani göz alıcı, giymesi kolay ve herkese yakışacak.

Parlak Vurgulu Bir Çivi ile Fransız Solması

Kaynak: @sheadgüzellik

16. Pembe Tabut Çivileri

Farklı tırnak stillerini denemeyi seviyorsanız bu fikir tam size göre. Burada canlı pembe bir manikürümüz var ve her çivi farklı bir tasarıma sahip. Bir çivi parıltılı ombre, bir sonrakinde mermer sanatı var, sonra her tarafı simli ve son olarak, son çivi yapay elmaslarla pembe. Bu, tek bir manikürde dört farklı görünüm demektir. Başparmak tırnağınız için herhangi bir tasarımı seçebilirsiniz. Mermer tırnak sanatı için çevrimiçi öğreticiler var, böylece kendiniz deneyebilirsiniz. Bu yaz için mükemmel bir görünüm!

Pırlantalı ve Mermer Sanatlı Pembe Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbykatrins

17. Elmaslı Çıplak Çiviler

Bu sonraki fikir basit, şık ve şık. Bu görünüm için tüm tırnaklar çıplak. Her biri yedi ışıltılı yapay elmas ile dekore edilmiştir. Bunun gibi bir mani kendinizi yeniden yaratmak oldukça kolay olacaktır. Tek ihtiyacınız olan ten rengi bir oje, yapay elmaslar ve oje. Sadece tırnaklarını boya ve elmasları yapıştır. Şeffaf bir üst kat da kullanabilirsiniz. Bu tırnak fikrini seviyoruz çünkü giymesi kolay ve her duruma uygun..

Pırlantalı Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @onyxfiles

18. Güzel Siyah Mat Çiviler

Ardından, size göstermek için güzel bir siyah manikürümüz var. Bu tırnaklar tabut şeklindedir ve benzersiz bir tırnak tasarımına sahiptir. Her biri, yapay elmaslar ve net uçlar dahil olmak üzere farklı bir tırnak sanatı tasarımına sahiptir. Tırnak sanatı, farklı yerleştirme ile farklı büyüklükteki taşlar kullanıldığı için çok ifade edicidir. Bunun gibi tırnak sanatı, manikürünüzün çok benzersiz görünmesini sağlar. Bu çok glam bir fikir ve siyah renkle sonbahar ve kış için harika olurdu. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya tonunu azaltabilir ve daha az yapay elmas kullanabilirsiniz..

Rhinestones ile Siyah Mat Tırnaklar

Kaynak: @onyxfiles

19. Bling ile Mat Tırnaklar

Sıradaki tırnak fikri, pırlanta ve pırlantayı seven bayanlar için! Burada mat mor tırnaklarımız var ve her biri farklı bir yapay elmas tasarımıyla süslendi. Tüm tırnakları seviyoruz ama özellikle daha büyük taşlara sahip olanları. Bu çarpıcı bir manikür ve kesinlikle dikkat gerektiriyor. Tüm maniyi yeniden oluşturabilir veya tasarımlardan sadece birini veya ikisini deneyebilirsiniz. Pırlantaların farklı oje renkleri ile de harika görüneceğini düşünüyoruz. İlkbahar ve yaz aylarında daha parlak tonları, sonbahar ve kış aylarında ise daha koyu tonları tercih edin..

Pırlantalı Mat Mor Tırnaklar

Kaynak: @_alured

20. Süper Glam Tırnak Tasarımı

Büyüleyici ve benzersiz bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Her çivi farklı bir tasarıma sahiptir ve ombreden parıltıya, mücevherlere ve hatta gül gibi görünen beyaz çiçeklere kadar her şeyden biraz vardır. Bu tasarımda gerçekten sevdiğimiz şey altın pırlantalar ve eşsiz tırnak sanatı. Altın, tırnaklara lüks bir görünüm verir. Altın elmas taklidi online satın alabilirsiniz.

Süper Glam Tırnak Tasarımı

Kaynak: @riyathai87

21. Güzel Pırlantalı Yanardöner Tırnaklar

Bu sonraki görünüm bizim favorilerimizden biri! Burada elmas vurgulu çivili yanardöner tırnaklarımız var. Tırnaklar yanardöner olduğunda, farklı açılardan bakıldığında farklı renklerde görünürler. Gördüğünüz gibi, çok şık bir efekt. Vurgulu çiviyi seviyoruz çünkü yapay elmasların hepsi farklı renkler. Bu çarpıcı bir görünüm. Bu maniyi yeniden yaratın ya da farklı kristal renkleri seçebilirsiniz..

Güzel Pırlantalı Yanardöner Tırnaklar

Kaynak: @riyathai87

22. Şık Koyu Yeşil Tırnak Fikir

Tırnaklarınızın daha ince bir elmas sanatına sahip olmasını tercih ediyorsanız, bir sonraki fikri görmeniz gerekir. Burada kısa, koyu yeşil tırnaklarımız var ve bazıları mat, bazıları parlak. Ayrıca bir sıra koyu kristalli vurgulu bir çivi var. Gördüğünüz gibi, kristaller oldukça sade ama yine de göze çarpıyorlar. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya tasarımı daha uzun tırnaklarda deneyebilirsiniz. İster mat ister parlak renk tercih edebilirsiniz..

Şık Koyu Yeşil Tırnak Fikir

Kaynak: @nikishina.nail.studio

23. Parlak Pembe Çiviler

Size göstermemiz gereken son tırnak fikri canlı, eğlenceli ve gösterişli. Her çivi ombre, ışıltılı kristaller, kalpler ve daha fazlasını içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Yaz için veya Sevgililer Günü gibi durumlar için mükemmel olacak sevimli ve hoş bir görünüm. Şablonları kullanabilir veya kalpleri elle boyayabilirsiniz. İnternette öğreticiler var.

Kristalli Parlak Pembe Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

Umarız bu pırlantalı tırnak fikirlerinden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas