15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 Kısa Saç 2020 İçin Öne Çıkan Fikirler

11. Çikolata Kısa Saçın Öne Çıkanları

Koyu renk saçlarınız varsa ve ince vurgular istiyorsanız, bir sonraki fikre göz atmanız gerekir. Burada dokulu buklelere sahip şık ve zarif bir bobumuz var. Saçta ayrıca sıcak çikolata vurguları vardır. Vurgular karanlık olduğundan, ince bir şekilde kaldırır ve saça renk katarlar. Bu herkesin üzerinde harika görünecek güzel bir saç modeli.

Çikolatalı Kısa Saçın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @parlatılmışbypaigey

12. Yazlık Sarışın

Ardından, size göstereceğimiz yazlık kısa bir saç modeli var. Saç sevimli bir bob şeklinde kesilir ve açık ve buzlu renkli sarışın vurguların bir karışımına sahiptir. Güneş öpücüğü bir görünüm oluşturdukları için çoklu sarı tonları seviyoruz. Bu bob’u yeniden yaratın ya da daha kısa bir kesimde benzer sarışın vurguları deneyebilirsiniz..

Yaz Sarısı Kısa Saç Kesimi

Kaynak: @parlatılmışbypaigey

13. Bakırlı Öne Çıkanlar

Bir sonraki saç modeli daha fazla kırmızı vurgu içeriyor. Bu sefer saçlar modaya uygun yığılmış bir tarzda kesilir ve bakır vurgulara sahiptir. Bakır kırmızısının farklı tonları kullanılmış ve bu da ateşli ve sert bir saç modeli oluşturuyor. Böyle bir kesim ve renk herkese yakışacak ve renkler görünüşünüzü gerçekten aydınlatacak. Böyle saçlar sonbahar ve kış için mükemmel olacak.

Kısa Saç Kesimi İçin Bakırlı Öne Çıkanlar

Kaynak: @shmoakin_hair

14. Açık Mor Öne Çıkanlar Fikri

Daha cesur saç modellerini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada, eklenen açık mor vurgularla muhteşem bir kısa yolumuz var. Mor renk gerçekten bir açıklama yapıyor ve kesim de moda. Böyle saçlar, kalabalığın arasından sıyrılmayı seven bayanlar için mükemmeldir. Bunu yeniden oluşturun veya farklı bir mor tonu kullanabilirsiniz..

Açık Mor Öne Çıkanlar Fikir

Kaynak: @emilyandersonstyling

15. İnce Vurgularla Kısa Yol

Bu sonraki saç modeli, ince vurguları olan bir başka saç modeli. Saç, güzel kahverengi vurgularla çok koyu. Gördüğünüz gibi, vurgular oldukça karanlık olsa da yine de göze çarpıyorlar. Bu, siyah veya kahverengi saçlı bayanlar için harika bir seçenektir. Bu vurgular herhangi bir saç kesimi ile harika görünecek.

İnce Vurgularla Kısa Yol

Kaynak: @shmoakin_hair

16. Vurgulu Dokulu Bob

Ardından, size göstermek için başka bir şık bobumuz var. Uzunluk oldukça kısa ve bobun güzel sarışın vurguları var. Bu görünüm dokulu buklelerle tamamlandı. Bu saç fikrini seviyoruz çünkü güneşin öptüğü sarı renk ve buklelerin yarattığı yazlık, kumsal ve boho bir havası var. Böyle saçlar yazın olmazsa olmazı.

Vurgulu Dokulu Bob

Kaynak: @domdomhair

17. Kırmızı Vurgulu Trendy Kesim

Modaya uygun bir saç modeli istiyorsanız, bu fikir tam size göre. Burada yığılmış ve asimetrik bir kesimimiz var. Yığılmış kesim, saçın arkada daha kısa ve önde daha uzun olduğu anlamına gelir. Asimetrik kesim, saçın bir tarafında da daha uzun olduğu anlamına gelir. Saç, koyu kırmızı vurgularla tamamlandı. Şık kesimi seviyoruz ve kırmızı renk de harika görünüyor. Bu görünümü yeniden yaratın veya farklı renkli vurguları deneyin.

Kırmızı Vurgulu Trend Kısa Kesim

Kaynak: @shmoakin_hair

18. Sarışın Öne Çıkan Glam Kısa Saç Modeli

Göz alıcı yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bir sonraki fikri görmeniz gerekir. Bu görünüm için saçlar oldukça kısa kesilir ve yan kısmı vardır. Saçın ayrıca parlak sarı vurguları vardır. Bu asla modası geçmeyecek şık ve zarif bir saç modeli. Bunu seviyoruz ve herkesin üzerinde muhteşem görüneceğini düşünüyoruz.

Sarışın Öne Çıkan Glam Kısa Saç Modeli

Kaynak: @kaci.lashgeeks

19. Bir Açıklama Yapan Mor Öne Çıkanlar

Bir sonraki saç modeli çok cesur, parlak ve güzel! Burada canlı bir mor tonu olan kısa saçlarımız var ve öne çıkanlar farklı bir mor tonu. Gördüğünüz gibi, vurgularla böyle bir ifade tarzı oluşturabilirsiniz. Bu, görünüşünüzü tamamen değiştirecek harika bir saç fikri..

Mor Öne Çıkan Pembe Saç

Kaynak: @peachpaintshair

20. Sıcak Bakır Öne Çıkanlar

Sonra, başka bir bakır saç fikrimiz var. Bu sefer saçlar yanlardan traş edilir ve üst kısımdaki saçlar daha uzundur. Daha uzun saç, sıcak bakır rengine sahip bölgedir. Bu saç fikri çok şık ve şık. Bu saç modelini çok seviyoruz, favorilerimizden biri. Daha cesur bir görünüm için daha canlı bir bakır rengi tercih edebilirsiniz..

Kısa Saçlar İçin Sıcak Bakır Öne Çıkanlar

Kaynak: @nathaliafon

21. Açık Sarışın Öne Çıkanlar Fikri

Size göstermemiz gereken son saç fikri güzel, sarı bir görünüm. Bu tarz kısadır ve açık sarı vurgulara sahiptir. Biraz cansız hissediyorsanız, saçınızı parlatacak muhteşem bir saç modeli. Bu kesimi ve rengi yeniden oluşturun veya benzer vurguları farklı bir kesimle deneyebilirsiniz..

Açık Sarışın Öne Çıkanlar Fikri

Kaynak: @parlatılmışbypaigey

Bu kısa saç vurgulama fikirlerinden ilham aldığınızı umuyoruz.!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas