15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020’de Kopyalanacak En İyi 23 Kısa Bob Saç Kesimi Fikirleri

11. Güneş Öpücüğü Bob

Böyle saçlarla tüm yıl boyunca saçınıza güneşten öpülmüş bir görünüm verin! Burada sarışın vurguları ve dokulu dalgaları olan kısa bir bobumuz var. Gördüğünüz gibi, sarışın vurgular saça gerçekten yazlık bir plaj havası veriyor. Bunun gibi saçlar, yönetimi kolay ve sevimli olduğu için yaz sezonu için mükemmeldir. Görünümünüzü aydınlatacağı için sonbahar ve kış için de harikadır..

Güneş Öpücüğü Dalgalı Bob Saç Kesimi

Kaynak: @chrisjones_hair

12. Patlamalarla Şık Kısa Bob Saç Kesimi

Kesinti yapan bir açıklama istiyorsanız, bu tam size göre! Bu stil için saç, çenenin hemen üzerinde olan bir uzunlukta kesilir ve düz kahkülleri de vardır. Saçlar çok küt ve keskindir, bu da modern ve modaya uygun bir tarz yaratır. Bunu yeniden yaratın ya da kesimi korkak bir renkte deneyebilirsiniz. Gümüş harika görünecek.

Kaküllü Şık Kısa Bob Saç Kesimi

Kaynak: @anhcotran

13. Hacimli Kısa Bob

Sırada, başka bir göz alıcı saç fikrimiz var. Saç çenenin hemen altında kesilir, yandan şekillendirilir ve modaya uygun sıcak vurgular da vardır. Bu stil aynı zamanda dokulu bukleler ile tamamlanmıştır. Çarpıcı bir saç kesimidir ve saçlarının biraz sıkıcı olduğunu hissedenler için mükemmeldir çünkü saçınıza bir asansör ve yeni bir hayat verecektir..

Hacimli Kısa Bob Saç Modeli

Kaynak: @chrisjones_hair

14. Topuzlu Sevimli Bob Saç Modeli

Birçok bayan, şekillendirme nedeniyle kısa saç denemekten vazgeçebilir. Ortak düşünceler, saçımı nasıl şekillendireceğim? Updos giyebilir miyim? Pekala, bu sonraki fikir deneyebileceğiniz süper sevimli bir kabarıklığı gösteriyor! Saç bir bob şeklinde kesilir ve yarısı bir topuz şeklinde şekillendirilir. Gördüğünüz gibi, bu güzel ve takması kolay bir saç modeli. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha kısa bir bob seçebilirsiniz..

Topuzlu Sevimli Bob Saç Modeli

Kaynak: @chloenbrown

15. Son Moda ve Şık Bob

Bir sonraki saç fikri, başka bir modaya uygun kesim ve renge sahiptir. Burada keskin kesimli bir çene uzunluğunda bobumuz var. Saç şık ve düzdür ve aynı zamanda hafif ve parlak bir renktir. Bu, herkese uygun olacak sinirli ve şık bir saç fikri. Bunun gibi bir kesim ve renk, içinizdeki rock şıklığını ortaya çıkaracaktır. Bunu yeniden yaratın ya da bob’u farklı bir renkte deneyebilirsiniz.

Trendy ve Şık Bob Saç Kesimi

Kaynak: @chrisjones_hair

16. Örgülü Oldukça Kısa Bob

Ardından, güzel bir stile sahip başka bir bobumuz var. Saçın ön kısmı daha uzun ve arka kısmı daha kısadır, bu da ona yığılmış bir kesim sağlar ve saçın da sevimli bir örgüsü vardır. Bu güzel bir saç fikri ve kısa saçlar için başka bir stil seçeneği gösteriyor. Yığılmış kesim şıktır ve muhteşem kıvırcık veya düz görünecek.

Örgülü Oldukça Kısa Bob

Kaynak: @chloenbrown

17. Zarif Kısa Bob Saç Kesimi

Bu sonraki saç modeli çok zarif ve güzel. Saç kısadır ve daha açık vurgularla koyu renklidir. Ayrıca bir yan kısmı vardır ve dokulu buklelere sahiptir. Bu çok klas ve şık bir saç modeli ve her durum için göz alıcı görünmenizi sağlayacak. Böyle bir bob herhangi bir saç renginde harika görünecek.

Zarif Kısa Bob Saç Kesimi

Kaynak: @romeufelipe

18. Modern ve Şık Sarışın Bob

Saçlarınız yorgun görünüyorsa ve uzun süredir aynı kesime sahipseniz ve değişiklik istiyorsanız bu saç fikri tam size göre olabilir. Saç, şık platin sarısı vurgularla kesilmiş küt bir bob’a sahip. Bu fikri seviyoruz çünkü kesim saçınıza yeni bir hayat verecek ve renk saçı parlatacak. Bu, saçınızı sıkıcıdan muhteşeme götürecek modern bir stil..

Modern ve Şık Sarışın Bob

Kaynak: @romeufelipe

19. Gökkuşağı Saç Fikri

Böyle saçlarla kalabalığın arasından sıyrılın! Burada mordan turuncuya birçok farklı parlak renkle renklendirilmiş basit bir bob kesim var. Bu görünüm, cesur ve iddialı saç stillerini seven bayanlar için idealdir. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha canlı gölgeler kullanmayı deneyebilirsiniz. Her iki durumda da saçlarınız harika görünecek!

Pastel Gökkuşağı Saç Fikir

Kaynak: @shmeggsandbaconn

20. Dalgalı Kısa Bob

Ardından, yığılmış kesimli başka bir bobumuz var. Bu sefer saçlar önde çenenin hemen altına kadar kesilir ve arka kısımlar daha kısadır. Saç bir yan kısım ve dalgalarla tamamlanır. Kısa kesimli dalgaları seviyoruz çünkü sevimli ve yazlık görünüyor. Sarışın görünümü yeniden yaratın veya başka bir saç rengiyle kesimi ve stili deneyin.

Dalgalı Kısa Bob Saç Modeli

Kaynak: @chloenbrown

21. Yan Patlamalarla Güzel Sarışın Bob

Bir sonraki saç fikri şık ve giymesi kolay. Bu saç modeli, sarı çene uzunluğunda bir bob’a sahiptir. Saç ayrıca dokulu dalgalarla şekillendirilir. Bunun gibi kısa bir bobun bakımı ve stili çok kolaydır. Parlak ve sarışın görünümü yeniden yaratın veya basit bob’u farklı bir renkte deneyin. Modaya uygun ve keskin bir görünüm için düz saç kesimini de deneyebilirsiniz..

Yan Patlamalarla Güzel Sarışın Bob

Kaynak: @domdomhair

22. Patlamalarla Klas Bob

Şık ve şık bir saç modeli ister misiniz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Burada sevimli patlamalarla klasik bir bob kesim var. Bu bizim favori saç modellerimizden biri çünkü bob sade, şık ve herkese yakışacak. Patlamalar sadece saça yumuşak ve güzel bir görünüm verir. Bunun gibi bir bob zamansız ve her durumda göz alıcı görünmenizi sağlayacak.

Kaküllü Klas Bob

Kaynak: @domdomhair

23. Vurgulanan Kısa Bob Saç Kesimi

Göstermemiz gereken son kısa bob parlak ve vurgulanmış. Bu görünüm için saç, eklenen karamel sarısı vurgularla koyu renkte başlar. Bunun gibi daha sıcak sarı tonları, koyu saçlı bayanlar için mükemmeldir. Bu güzel bir saç modeli ve yeniden oluşturulabilir veya saçın uzunluğunu daha da kısaltabilirsiniz..

Vurgulanan Bob Saç Kesimi

Kaynak: @chrisjones_hair

Umarız denemek için güzel bir kısa bob saç kesimi bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas