15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020’nin En İyi 43 Kırmızı Akrilik Tırnak Tasarımları

Kırmızı, en popüler oje renklerinden biridir. Yıllar içinde yeni kırmızı tonlar yaratıldı ve artık klasik kırmızıdan koyu ve keskin renklere kadar çeşitli farklı tonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Kırmızı sadece olduğu gibi şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda modaya uygun tırnak sanatı yaratmak için de kullanılabilir. Kırmızı tırnakları seviyoruz ve hepinizin de sevdiğini biliyoruz, bu yüzden size biraz tırnak ilhamı vermek için Instagram’da bulunan en güzel kırmızı akrilik tırnaklardan 43’ünü bir araya getirdik. İster basit tırnakları seviyor olun, ister çok sayıda yapay elmas ile tırnak sanatını ifade ediyor olun, herkese uygun bir tırnak tasarımı var. Öyleyse bir göz atın, hepsini denemek isteyeceksiniz.!

1. Mat Kırmızı Akrilik Çiviler

İlk önce bu basit ve çarpıcı mat tırnaklara sahibiz. Çiviler tabut şeklindedir ve parlak kırmızı bir tonda boyanmıştır. Kırmızı mat çok şık ve herkese çok yakışacak. Kırmızı görünümü herhangi bir tırnak şeklinde yeniden oluşturabilir ve ayrıca parlak bir bitişle kırmızının farklı tonlarını deneyebilirsiniz. Bunlar kırmızı akrilik tırnakları takmak kolaydır.

Mat Kırmızı Akrilik Tırnaklar

Kaynak: @riyathai87

2. Koyu Kırmızı ve Fransız Ombre Çivileri

Kırmızı rengin en güzel yanlarından biri çok yönlü olmasıdır. Farklı kırmızı tonları diğer birçok farklı renk ve desene uyacaktır. İşte muhteşem bir örnek. Tırnakların çoğu Fransız ombresidir ve tırnaklardan ikisi güzel, koyu kırmızı renkte boyanmıştır. Kırmızı ve ombre kombinasyonu çarpıcı ve şık. Bu görünümü yeniden yaratın veya bunun yerine daha açık kırmızı bir gölge kullanabilirsiniz..

Koyu Kırmızı ve Fransız Ombre Tırnakları

Kaynak: @joannasnails

3. Şık Kırmızı ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Kalabalığın arasından sıyrılan tırnaklar ister misiniz? Eğer öyleyse, bu tırnak fikri tam size göre! Tırnakların bazıları kırmızı, diğerleri gümüş yaldızlıdır. Bu harika bir tırnak fikri ve glam bayanlar için mükemmel..

Gümüş Parıltılı Kırmızı Akrilik Tırnaklar

Kaynak: @hodan Nails

4. Neon Kırmızısı ve Parıltılı Tırnaklar

Ardından, size göstermek için modaya uygun bir neon görünümümüz var. Bu tırnaklar oldukça kısadır ve çoğu canlı neon kırmızısı gölgede boyanmıştır. Gümüş yaldızla kaplanmış iki vurgu çivisi de var. Böyle bir manikür yaz için mükemmel olacak! Parıltılı veya parıltısız ve herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde yeniden oluşturabilirsiniz..

Neon Kırmızı ve Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @joannasnails

5. Zarif, Mat Kırmızı Tırnaklar

Eşsiz bir tırnak tasarımı arıyorsanız, bu tırnaklar sizin için mükemmel olabilir. Her çivi, parlak vurgulu bir çivi ile canlı bir mat kırmızı renge boyanmıştır. Bu tırnak şekli badem çivisi olarak bilinir. Bu manikürün versiyonu için herhangi bir tırnak şeklini ve herhangi bir kırmızı rengi seçebilirsiniz..

Zarif Mat Kırmızı Nail Art Tasarım

Kaynak: @aşkefekttırnakları

6. Kırmızı Rhinestones ile Mat Kırmızı Çiviler

Bol ışıltılı tırnakları seviyor musunuz? O zaman bir sonraki fikri kontrol etmeniz gerekiyor. Tırnaklar mat kırmızıdır ve kırmızı yapay elmaslarla süslenmiş iki vurgulu tırnak vardır. Çivilerden biri şık bir desene sahip, diğeri ise tamamen taşlarla kaplı. Maniküre cesur ve benzersiz bir görünüm kazandırdıkları için kırmızı kristalleri seviyoruz. Evde tırnak sanatı yapıyorsanız, kırmızı yapay elmaslar çevrimiçi olarak satın alınabilir..

Mat Kırmızı Stiletto Çiviler

Kaynak: @riyathai87

7. Çiçek Vurgulu Canlı Tırnaklar

Bir sonraki fikrimiz canlı ve şık. Tırnakların çoğu koyu kırmızı renkte boyanmıştır ve tırnaklardan biri çiçek vurgulu tasarıma sahiptir. Vurgulu çivi kırmızı çiçekli beyazdır. Herkese yakışacak havalı ve modaya uygun bir tırnak fikri. Bunu yeniden yaratın ya da vurgulu çivi için farklı çiçek sanatı kullanmayı deneyebilirsiniz..

Çiçek Vurgulu Canlı Tırnaklar

Kaynak: @philglamournails

8. Kırmızı Mat ve Altın Parıltı

Ardından, başka bir kırmızı ve parıltılı kombinasyonumuz var. Bu görünüm için bazı tırnaklar koyu kırmızıya boyanmış ve diğerleri altın yaldızla kaplanmıştır. Altın parıltı ve kırmızı birbirini güzelce tamamlar ve süper glam bir görünüm yaratır. Böyle bir manikür tatil sezonu için mükemmel olacak.

Kırmızı Mat ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @joannasnails

9. Kırmızı Krom Çiviler

Modaya uygun bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? O zaman bu sonraki görünüm sizin için mükemmel olabilir. Burada süper şık kırmızı krom kaplı uzun tabut çivilerimiz var. Kromu seviyoruz çünkü tırnaklara cesur ve fütürist bir görünüm veriyor. Kırmızı kromu her tonda kullanabilirsiniz, canlı kırmızı gibi bir özelliği herkese yakışacaktır..

Kırmızı Krom Çiviler

Kaynak: @chaunlegend

10. Kırmızı Akrilik Kiraz Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri modaya uygun ve şık! Biri hariç tüm tırnaklar parlak koyu kırmızıdır. Vurgulu çivi, küçük bir kiraz ile sevimli siyah beyaz bir polka tasarımına sahiptir. Bu tırnakları seviyoruz çünkü sanatsal ve yaz için mükemmeller. Bu tırnak tasarımı, herhangi bir tırnak şekli ve uzunluğu üzerinde harika görünecek..

Kırmızı Akrilik Kiraz Çiviler

Kaynak: @nailfashionbyJenny

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas