15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Pembe ve Beyaz Tırnakları Giymenin 23 Yaratıcı Yolu

11. Sevimli Damla Çiviler

Sevimli tırnakları sever misin? O zaman bunlar tam size göre! Bu manikür fikri, her iki elinde birer pembe vurgulu çivi bulunan beyaz ve pembe damla tırnaklara sahiptir. Damlalar şık, güzel ve eğlenceli. Bu görünüm, sprinkler nedeniyle bize dondurma ve diğer tatlı ikramları hatırlatıyor. Damla tasarımını kendiniz oluşturmak için çevrimiçi eğitimlere bakabilirsiniz..

Sevimli, Pembe ve Beyaz Damla Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

12. Trendy Vurgulu Tasarımlara Sahip Beyaz Çiviler

Yazının başlarında, yaratıcı bir çizgili tasarıma sahip pembe tırnaklara yer verdik. İşte modaya uygun bir görünüm yaratmak için bu tekniği kullanmanın başka bir yolu. Bu tırnakların hepsi bir yandan bir vurgulu tırnak, diğer yandan iki tane olmak üzere beyazdır. Tasarım, pembe renkli küçük alanlara sahip siyah çizgilere sahiptir. Bu sanatsal ve şık bir fikir. Bu görünümü seviyoruz.

Trendy Vurgulu Tasarımlarla Beyaz Tırnaklar

Kaynak: @nailbykatrins

13. Glitter Ombre Pembe ve Beyaz Çiviler

Ardından, başka bir ışıltılı görünüme sahibiz. Burada yer alan tırnakların çoğu, pembe parıltılı vurgulu tırnaklarla beyazdır. Pembe parıltı beyazla harika görünüyor ve ombre bir tasarım yaratıyor. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya pembe parıltıyı tüm tırnaklara uygulayabilirsiniz..

Glitter Ombre Pembe ve Beyaz Tırnaklar

Kaynak: @margaritasnailz

14. Pembe ve Beyaz Mermer Tırnak Tasarımı

Bir sonraki fikrimiz benzersiz ve cesur! Tırnakların hepsi mat açık pembe ve beyaz mermer, yapay elmaslar ve mat canlı pembe dahil olmak üzere farklı bir tasarıma sahiptir. Bu görünümü gerçekten çok seviyoruz, özellikle mermer tasarımı. Böyle bir manikür gören herkesi şaşırtacak!

Pembe Beyaz Mermer Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbynanette

15. Pembe, Beyaz ve Parıltılı Chevron Tasarımı

Chevron sanatı tırnaklar için çok popüler ve bunun gibi manikürlerde nedenini görebiliriz! Burada öne çıkan tırnaklar, iki zikzak çivili açık pembedir. Bu görünüm için köşeli çift ayraçlar parıltılı beyazdır. Bu, herkese uyacak glam ve modaya uygun bir fikir. Buna benzer bir görünüm yaratmayı deneyin veya daha canlı bir pembe kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanılan ojeleri aşağıdaki sayfadan da inceleyebilirsiniz..

Pembe, Beyaz ve Glitter Chevron Tırnak Tasarımı

Kaynak: @melimelr

16. Zarif Fransız Ombre Çivileri

Zarif tırnaklar mı arıyorsunuz? O zaman bu fikir tam size göre. Badem tırnakları, beyaz bir ombre karışımı ile çok açık pembe bir gölgedir. Evde böyle tırnaklar deniyorsanız, açık pembe bir oje, beyaz bir oje ve bir süngere ihtiyacınız olacaktır. Bu tırnak tasarımı, balo veya düğün gibi özel bir durum için mükemmel olurdu..

Açık Pembe ve Beyaz Fransız Ombre Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

17. Beyaz Vurgulu Tasarımlı Canlı Pembe Çiviler

Ardından, başka bir havalı şerit görünümümüz var. Bu manikür için biri hariç tüm tırnaklar canlı pembe bir tonda boyanır. Vurgulu çivi, iki siyah çizgili ve bir pembe olan beyazdır. Bu çok şık ve şık bir fikir. Bunun gibi bir tasarım tüm tırnaklara yakışacak ve görünümü oluşturmak için hangi cilaların kullanıldığını aşağıda yer alan sanatçının sayfasından inceleyebilirsiniz..

Beyaz Vurgulu Canlı Pembe Tırnaklar

Kaynak: @glittr

18. Işıltılı Pembe ve Beyaz Tırnaklar

Bir sonraki tırnak fikrimiz parıltı ve çekicilikle dolu. Her çivi pembe ve beyaz renkler, parıltılar, taşlar ve daha fazlasını içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Parıltı ve kristaller güzel bir şekilde parlayacak ve bu görünüm partiler, geceler ve diğer özel günler için mükemmel olacaktır..

Işıltılı Pembe ve Beyaz Tırnaklar

Kaynak: @merlin_nails

19. Zarif Beyaz Vurgulu Açık Pembe Tırnaklar

Pembe ve beyaz çok zarif bir kombinasyon olabilir. Bu tırnaklar orta uzunluktadır ve açık pembe bir tonda boyanmıştır. Ayrıca çarpıcı bir beyaz tasarıma sahip iki vurgulu çivi vardır. Bu manikürün güzel ve romantik göründüğünü düşünüyoruz. Bunun gibi çiviler, düğünler ve diğer özel etkinlikler için harika bir seçim olacaktır..

Açık Pembe ve Beyaz Tırnaklar

Kaynak: @nail_sunny

20. Aşk Çivileri

Romantizmden bahsetmişken, bir sonraki tırnaklarımızda beyaz aşk kelimesi var. Bu, randevu geceleri ve Sevgililer Günü için giyilebilecek süper sevimli bir tırnak fikri. Bu sevimli ve şık görünümün nasıl oluşturulacağına dair bir eğiticiye göz atabilirsiniz. Bu fikri seviyoruz!

aşk çivi

Kaynak: @parlatılmıştwins

21. Çiçek Vurgulu Pembe Çiviler

Çiçek tırnaklarını sever misin? O zaman bu fikir tam size göre. Bu tırnaklar, bir vurgulu çivi ile süper açık pembedir. Vurgulu çivi, narin bir çiçek tasarımına sahiptir. Benzer bir görünüm oluşturmak için tırnak etiketlerini kullanabilirsiniz. Muhteşem bir manikür fikri ve benzeri bir şey görünümünüze zarafet katacak..

Çiçek Vurgulu Pembe Tırnaklar

Kaynak: @amur_nailleri

22. Metalik Pembe ve Beyaz Tırnak Tasarımı

Sırada, muhteşem bir tırnak fikrimiz var. Buradaki tırnaklar üç çarpıcı tonda boyanmıştır – metalik pembe, beyaz ve parıltılı altın. Bu, her tırnak şekline uyacak, yeniden yaratılması kolay şirin bir fikir. Bu basit tasarımı seviyoruz!

Metalik Pembe Beyaz Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nail_sunny

23. Trendy Pembe Mermer Çiviler

Size göstermemiz gereken son tırnak fikri, bu modaya uygun mermer tırnaklar. Bu görünüm için tırnaklar canlı pembe, beyaz, gümüş parıltılı ve pembe ve beyaz mermerdir. Bu, kalabalığın arasından sıyrılmayı seven bayanlar için mükemmel olan güzel bir tırnak fikri. Tüm görünümü veya sadece mermer sanatını yeniden yaratın.

Trendy Pembe Mermer Çiviler

Kaynak: @nailbykatrins

Umarız denemek için şık bir pembe ve beyaz tırnak fikri bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas