15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bir Sonraki Kesiminize İlham Verecek 51 Trendy Bob Saç Kesimi

11. Parçalanmış Bob

Instagram / küçük_lb

Kaynak: @little_lb

Tekrar balayaya dönelim ve bu, kısa saç ve bu renk stilinin birlikte ne kadar iyi çalıştığının bir başka klasik örneğidir. Daha koyu kahverengi, neredeyse doğal bir kökten gerçekten havalı, neredeyse buzlu bir sarışına kadar, bu çarpıcı görünümün biraz doğal görünmesini sağlamak için arada her ton kullanılır..

12. Siyahtan Buz Mavisine Bob

Instagram / bescene-

Kaynak: @bescene

Herkes şu anda saçlarını havalı ve çılgın renklere boyuyor, öyleyse neden kutunun dışında düşünmeye ve normalde tercih edeceğiniz normal kahverengiler, sarışınlar ve kırmızılardan uzaklaşmaya bakmıyorsunuz. Örneğin mavi saç şu anda çok moda ve mavi, leylak ve gümüşün farklı tonlarıyla bu güzel kısa ve kıvırcık görünümü yeniden yaratabilirsiniz..

Unutmayın – daha uzun saçlarınız varsa, bukleler daha kısa görünmesine yardımcı olur, böylece omuzları dökülen veya hemen altında saçlarınız varsa bu uzunluğu kolayca yeniden oluşturabilirsiniz..

13. Katmanlı Bob + Karamel Öne Çıkanlar

Instagram / salsalhair

Kaynak: @salsalhair

Hassas ve sevimli yüz hatlarına sahipsen küçük saçlar tam sana göre. Bu, Victoria Beckham’ın kısa ‘pop’ günlerinde birkaç kez spor yaparken görüldüğü bir görünüm. (Şık bob.)

Karamel renkli vurgular buraya derinlik katmaya yardımcı olur ve ayrıca ince veya ince saçlarınız varsa harika bir fikirdir..

14. Bir Renk Poplu Mezun Bob Kesimi

Instagram / beautybytara80

Kaynak: @güzellikbytara80

Saçınızın kısa olması saç rengiyle oynamayacağınız anlamına gelmez. Bu mor/lavanta lokumu gibi bir renk patlamasına ne dersiniz? Sarışın ve leylak birbirine çok yakışıyor ama mavi, kırmızı, pembe veya aslında istediğiniz herhangi bir rengi de seçebilirsiniz. Kısa bir görünümü anında canlandırmanın çok basit bir yolu ve burada gördüğünüz gibi uzunluğu ön tarafta tutarsanız, bu parlaklık patlamasından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz..

15. Turuncu Karamel Bob + Uzun Yan Süpürme Patlamaları

Instagram / pekelariley

Kaynak: @pekelariley

Eğer kakülünüz yoksa ama onları denemekten hoşlanıyorsanız, burada gördüğünüz gibi taklit edin. Derin yan ayırma, yüzü çerçevelemeye yardımcı olan daha kısa bir saç hareketi oluşturmaya yardımcı olur ve ısıtılmış bir şekillendirme fırçasının yardımıyla yüksek çekicilik elde edebilirsiniz. Bu görünümü kontrol altında tutmak için bol miktarda pürüzsüzleştirici serum gerekecek, ancak kısa saçlarınız varsa, kesinlikle yeniden oluşturabileceğiniz bir serumdur..

16. Katmanlı Uzun Bob Kesim + Altın Sarışın Öne Çıkanlar

Instagram / romeufelipe

Kaynak: @romeufelipe

Daha uzun kilitlere daha kısa bir kesim yapıyorsanız, bu harika bir stil. Aradaki aşamalar her zaman bir kabustur ancak bu katmanlı uzun bob ile mükemmel bir çözüme sahipsiniz..

Ön tarafı uzun ve arka tarafı kısa tutarak, her şeyi kadınsı tutmak için iltifat yüz çerçeveleme dalları elde edersiniz ve altın sarısı vurgular çekiciliği artırmaya yardımcı olur..

17. Ters Bob Saç Kesimi

Instagram / saloncouture_ny

Kaynak: @saloncouture_ny

Başka bir ters çevrilmiş bob, bu sadece çarpıcı görünüyor. Bir saç maşası yardımıyla kolayca bukleler haline getirilebilir, stilde onu çeşitli tasarımlara bükebilecek kadar uzun olmasına rağmen, az bakım gerektirecek kadar kısadır..

18. Turuncu Kırmızı Uzun Bob Saç Kesimi

Facebook / The Nest Hair Boutique

Kaynak: @TheNestHairButik

Kırmızıya gitmek için parlak kırmızıya gitmenize gerek yok ve balayage stili size en sevdiğiniz renklerin daha parlak tonlarıyla oynama fırsatı verse de, eğer isterseniz tamamen dışarı çıkmanıza gerek yok. istemiyorsun. Her zamanki kahverengi ve sarışınlarınıza bağlı kalarak sessizliği koruyun ve burada görebileceğiniz kahverengi – çilek sarısı – kırmızının hafif tonları gibi bir renk tonu ekleyin.

19. Kör Bob

Instagram / kelebekloftsalon

Kaynak: @butterflyloftsalon

Gigi Hadid kısa süre önce kırmızı halıda böyle bir sahte bob yaptı ve doğru uzunluğu aldığınız sürece sizi ona yakıştığı kadar kapatacak. Yuvarlak veya kare bir yüz için endişeleniyorsanız, daha çekici hale getirmek için her zaman ön tarafı daha uzun ve daha sivriltin ve uzun veya oval yüzleriniz varsa, onu durdurmak için köklere biraz fazladan hacim eklediğinizden emin olun. çok gevşek görünüyor.

Kim demiş kısa saçın zor iş olması gerektiğini?

20. Büyüleyici Gül Bob

Instagram / rubydevine

Kaynak: @rubydevine

Uzun saçtan kısa saça geçiyorsanız, biraz renkle oynayarak da büyük bir stil ifadesi yapabilirsiniz. Bu süper sevimli kısa ve dalgalı/titreyen bob’u sallarken, neden bu pembe altın ve pembe tasarım gibi bir iddia rengi eklemiyorsunuz? Sessiz/pastel pembeler çoğu kestirme yol ile gerçekten iyi çalışır ve isterseniz daha sonra daha cesur ve daha parlak olmanızı engelleyecek hiçbir şey yoktur.. 

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas