15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Cesur ve Güzel Mavi Ombre Saç Rengi Fikirleri

11. Sarıdan Maviye Saç

Öne çıkan saçlar ister misiniz? Bunu yapmanın doğru yolu budur – iki cesur ve parlak, zıt renk! Mavi ve sarışın birlikte çok iyi çalışıyor ve bu görünüm bir ombreden daha çok bir dip boya olmasına rağmen, kesinlikle bu listede bir yeri hak ediyor. Yalnızca uçların parlak gölge olmasını istiyorsanız, bu görünümü kendiniz nispeten kolayca elde edebilirsiniz. Saçınızı iki parça halinde örün, isterseniz at kuyruğu yapın. Midillinin alt kısmında serbest kalan kısım boyanmalı ve kalan kısım sarı renkte bırakılmalıdır. Yıkadığınızda, ihtiyacınız varsa (genel olarak, pis bir görünüm olsa da) hızlı bir ikinci yardımla işleri biraz düzeltin, işleri biraz göstermek için uçları kıvırın.

Instagram / markathturn

Kaynak: @markathturn

12. Mükemmel Deniz Kızı Saçı

Bu seni deniz kızları için kızdırmıyor mu? Bu deniz kızı mavisi saç mükemmel. Sadece mükemmel. Bunu takdir etmeniz için size bir dakika vereceğiz… Saçınıza üç boyutlu bir görünüm istiyorsanız, çok tonlu mavi teller mükemmeldir ve ince saçları daha kalın göstermenin de mükemmel bir yoludur, özellikle de saçlarınız varsa. dibe doğru birkaç uzun katman. Karanlığın aydınlığa gölgelenmesi de derinlik algısı eklemeye yardımcı olur. Sadece mükemmel deniz kızı saçı. Kesinlikle stiliste çekilecek bir fotoğraf.

Instagram / carlydingman

Kaynak: @carlydingman

13. Mavi Ombre İpuçları

Bu güzellik gibi güzel uzun bukleleriniz varsa, sallayın ve o kadar güzel bir mavi ombre görünümüyle bunu en iyi şekilde yaptığınızdan emin olun, bunun gerçek olduğuna inanamayız. Tabii ki, bu güzellik gibi güzel uzun kilitleriniz yoksa, her zaman farklı tonlarda ve tonlarda akıllıca takılmış saç uzantılarıyla taklit edebilirsiniz. Bu muhtemelen bir stilist görmek isteyeceğiniz bir görünüm. Çevrimiçi satın aldığınız ev içi uzantılarla bu kadar çarpıcı bir şey yapmak zor olacak.

Instagram / lslayer

Kaynak: @lslaayer

14. Doğal Kökler + Koyu ila Açık Mavi Ombre

Bu güzelce harmanlanmış bir görünümün elle yapılması gerekir, bu nedenle folyolarınızı atın ve yakın ve kişisel olmaya hazır olun. Basit karıştırma, sert, düz çizgiler verebilen folyolar için iyi değildir. Bu tür bir sadelik için el işçiliği gereklidir, bu da size daha özgür ve kolay hatlar seçeneği sunar. Bu tür balayage-ombre tarzı işler için biraz daha fazla ödemeyi bekleyebilirsiniz, çünkü bir stilist için daha fazla zaman alır, ancak düzgün yapıldığında, aşık olmanız gereken bir görünümdür..

Instagram / off7thsalon

Kaynak: @off7thsalon

15. Mavi, Leylak ve Güzel

Mavi ve leylak, özellikle ayaz veya büyülü bir görünüm yaratmak istiyorsanız, el ele giden iki saç tonudur. Tek boynuzlu at saçını düşünün ve doğru fikre sahipsiniz. Daha gelişmiş bir sonuç için karışıma pembeler ve daha koyu morlar bile atabilirsiniz. Bir şişe mavi ve bir şişe mor ile başlayın. Köklerde mavi kullanın ve uçlara doğru ilerlerken, karışıma daha fazla mor karıştırın, saçın en uçlarında yapın, güzel leylak-gümüş rengi son ile baş başa kalırsınız. Parlak ve canlı bir gölgeden daha çok pastel bir ton istiyorsanız, evde renk işleri için karışıma biraz saç kremi karıştırın. Tozlu, pastel bitişi eklemeye yardımcı olur.

Instagram / evalam_

Kaynak: @evalam_

16. Parlak Mavi Ombre

Böyle bir görünümle, renklendirmeden önce kesmeniz gerekecek. Sadece balayaj ile elde edebileceğiniz ‘bitmemiş’ mükemmel görünümü istiyorsanız, kesinlikle durum budur. Saç kesilip şekillendirildikten sonra, saçınızın doğal kıvrımları ve çizgileriyle mükemmel bir şekilde çalışmak için rengi elle eklemenin zamanı geldi. Bu tür bir görünüm, zaten sahip olduğunuz şeyi geliştirmek içindir. Renkle çalışmanın en doğal yolu, onu yeni başlayanlar için mükemmel yapan şeydir. Özellikle yararlı bulduğum küçük bir ipucu… Tonları karıştırırken, evde boyama için tam renkli işinizin hemen sonunda küçük bir parça karıştırın ve eldivenli ellerle parmak uçlarınızı hafifçe dağıtmak için saçlarınızın arasından geçirin boyunca çeşitli renk tonları. İlk başta ince olun ve nasıl gittiğinizi görün, ancak biraz dağınık olduğunuzda ne kadar güzel kreasyonlar yapabileceğinize şaşıracaksınız..

Instagram / rebeccavaleriehair

Kaynak: @rebeccavaleriehair

17. Mavi Pastel Ombre

Cesur, cesur ve küstah olmak zorunda değil, parlak elektrik tonları yerine daha tozlu, pastel, bebek mavisi tercih edebilirsiniz. Bu görünümde birçok rengin birçok tonu var, hepsi balayaj, serbest el stilinde yapıldı. Gümüş ve gri, leylak ve mor, parlak mavi ve bebek mavisi görebilirsiniz. Burada gördüğünüz gibi birlikte eritildiğinde, uzun saçlarla mükemmel görünebilecek derin bir görünüm elde etmek için birçok spektrumu kaplayabilirsiniz..

Instagram / evalam_

Kaynak: @evalam_

18. Teal Blue’dan Koyu Mavi Saçlara

Bu güzel mavi ombre saç stilinde okyanusun tüm renklerine sahipsin, bu yüzden adını ‘okyanus kılı’ olarak değiştirmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Ne düşünüyorsun? Çok farklı görünümler yaratmak için mavinin farklı tonlarıyla oynamanın yüz bir yolu var ve muhtemelen bundan da fazlasını. Bu görünüm, parlak maviden daha yeşilimsi-mavi ama etrafa dağılmış garip parlak şerit ile, parlak ve bolshy renkler şeklinde fazla bir şey eklemeden saçınıza yepyeni bir görünüm kazandırır..

Instagram / Makeupbyfrances

Kaynak: @makyajbyfrances

19. Mavi Ombre Kutu Örgüler

Kutu örgüleriniz olduğunda, kendi doğal saçınızla yapabileceğinizden çok daha fazla renkle oynayabilirsiniz. O halde bundan en iyi şekilde yararlanmamanın ne anlamı var? Bu mavi ombre kutu örgüler, saçınızla nasıl daha fazla oynayabileceğinizin ve görünümünüzü daha iyi hale getirmenin ne kadar kolay olabileceğinin harika bir örneğidir. Farklı tonlarla karıştırın veya basit bir başlangıç ​​yapın. Denemeden aşık olamazsın… 😉

Instagram / desivanbunny

Kaynak: @desivanbunny

20. Canlı Koyu Maviden Gök Mavisi Ombre’ye

Evde saç boyaları hakkında hatırlamanız gereken tek şey, kutudaki rengin sadece VİRGİN saç olması durumunda saçınızda çıkacağıdır. Bu, zarar görmemiş, işlem görmemiş veya zaten boyanmamış saçlar anlamına gelir… Hangi hiçbirimiz gibi değil, değil mi? Kutunun üzerindeki kutulu saç boyasından nadiren tam olarak aynı görünümü elde edersiniz ve her zaman işlerin biraz ters gitmesine hazırlıklı olmalısınız. Kullanmayı sevdiğim bir ipucu, önemli ölçüde yanlış gitmiş olabilecek her şeyi örtbas etmek için her zaman iki kutu koyu kahverengi saç boyası bulundurmaktır. Acil durum kahverengi kutularımı, işe gitmem gerekmeden önce saçımı boo-boo’ları ayıracak zamanım olmadığında ve hasta aramaktan kurtulamadığımda birkaç kez kullandım! Güven bana – evde renklendirmeye ve parlak ve eğlenceli renklerle denemeler yapmaya başlarsanız bu ipucu için bize teşekkür edeceksiniz..

Instagram / evet

Kaynak: @yeessiie

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas