15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2016 İçin 41 En Ateşli Balayaj Saç Rengi Fikirleri

11. Bakır Saç + Sarı Düşük Işıklar

Instagram / kuaför1

Kaynak: @hairloungeno1

Bir zamanlar, Ginger Spice’ın onu salladığı 90’ların başında sadece sarışın ve bakırı bir arada görürdünüz. Ancak bu günlerde daha popüler hale geldi ve bu sarışın ve bakır balayage görünümü, genç yıllarınıza geri dönmeyi seviyorsanız harika.!

Hem olgun hem de genç saçlar için harika, siz de doğal bir kızılsanız, köklerinize geri dönmek için harika bir yoldur.!

12. Koyu Saçlı Altın Sarısı Balayaj

Instagram / jadergeneroso

Kaynak: @jadergeneroso

Koyu renk kökler ve sarı uçlar normalde yüksek moda ile ilişkilendireceğiniz iki şey değildir, ancak bu en yeni saç rengi tasarımının size gösterdiği gibi, her şey mümkün. Karanlık kökler bile harika görünmek için YAPILABİLİR. İster önceki daha açık sarı renginizi büyütüyor olun, ister yalnızca yaptığınız işe yeni bir şey eklemek istiyorsanız, koyu ve sarışın balayage görünümü mükemmel.

13. Menekşe Balayaj

Instagram / hugosalon

Kaynak: @hugosalon

Balayaj tarzı, istediğiniz kadar parlak veya cüretkar gidebileceğiniz anlamına gelir. Birçok kadın daha doğal bir etkiyi tercih etse de, bu koyudan mora uzanan görünümde gösterildiği gibi bir renk patlaması eklemenizi engelleyecek hiçbir şey yok. Tam bir ombre değil ama neredeyse, bu görünümde çok fazla derinlik var ve doğru geniş namlu bukleler ile size başları döndürecek yüksek moda bir glam stili verebilir.

14. Karamel & sarışın balyaj

Instagram / glamiris

Kaynak: @glamiris

İnce veya ince saçlarınız varsa, balayaj görünümü hacim ve kalınlık eklemeye yardımcı olmak için harikadır. Kullandığınız renklerdeki farklı tonlar ve tonlar nedeniyle saçlarınız daha sonra canlanmış görünecektir. Işık yakalayan tonlar, çok daha kalın saçlarınız varmış gibi görünmenizi sağlayacaktır..

15. Kırmızı Balayaj

Facebook / Yüksek Bakım Salon Spa

Kaynak: @HighMaintenanceSalonSpa

Kızıl saçlara bir şans vermeyi seviyorsanız ancak gerçekten kırmızı sütun istemiyorsanız, bunun yerine neden turuncumsu kırmızı bir balyaj tercih etmiyorsunuz? Rengin farklı tonlarını birleştirmek, onu kadınlar arasında bu kadar popüler yapan “çılgın saç”ı gerçekten istemiyorsanız, daha doğal görünmesine yardımcı olacaktır..

16. Orta Boy Saç + Bakır Balayaj

Instagram / ks_studio_

Kaynak: @ks_studio_

Zahmetsiz ve gurur verici bu bakır balayaj görünümü, uzun, tatlı bukleleriniz olmasa bile en yeni tasarımcı renk stillerini nasıl sallayabileceğinizi gösterir. Saçınıza bir mola verin ve bu uzantıları dışarıda bırakın. Temellere geri dönmek, balayage tasarımlarıyla ilgili olan şeydir.

17. Çilekli Sarışın Balayaj

Instagram / saloncouture_ny

Kaynak: @saloncouture_ny

O kırmızı mı? zencefil mi? Orada da pembe görebiliyor musun? Tüm kırmızı ve çilek sarısı renklerinin bir karışımı ve bir şekilde işe yarıyor. Ombre veya balayage gibi bir görünümle çok daha parlak renklerle oynama fırsatı elde edersiniz ve bu görünümün gösterdiği gibi, kızıllar bile biraz çok tonlu renkten yararlanabilir. Gerçekten saçlarınızı canlandırıyor!

18. Altın Karamel Öne Çıkanlar

Instagram / off7thsalon

Kaynak: @off7thsalon

Balayaj görünümüyle kolay bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, renklendirmeye daha aşağıdan başlayın. Daha uzun saçlarınız varsa, rengi nasıl uyguladığınız konusunda biraz daha oynayabilirsiniz ve burada gördüğünüz gibi, saçınızın en uçlarındaki daha açık tonlar bile büyük bir fark yaratabilir. Bunu evde kendiniz de kolayca yapabilirsiniz..

19. Bob + Balayage’nin Öne Çıkanları

Instagram / salsalhair

Kaynak: @salsalhair

Balayage bob yapamayacağını kim söyledi? Süper kısa saçlar bile bu renk hissinden faydalanabilir, ancak ne kadar rengin uygulandığına dikkat edin, aksi takdirde sadece vurgular ve alt tonlar gibi görünecektir..

20. Boyutlu Balayage Colormelt – Mochas ve Karameller

Instagram / glamiris

Kaynak: @glamiris

Evde böyle bir görünüm elde etmek, bunların çoğunun elle yapıldığını düşündüğünüzde gerçekten zor değil. İhtiyacınız olan tek şey birkaç eldiven ve doğru renk kombinasyonları, size yardım edecek bir arkadaş, saçınızı sabitlemek için bir tutamak ve boyanın tamamen akmasını önlemek için gözlerinize ve saç çizginizin etrafına bolca petrol jölesi yerleştirmek. yerin üzerinde. Zıt rengi istediğiniz kadar veya az miktarda sürün, ancak saçınızın en uçlarından başlamak ve yavaş yavaş ilerlemek daha kolay olabilir. Aksi takdirde saçınızın tamamını zıt bir renge boyamak gibi bir hataya düşebilirsiniz…

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas