15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Yılbaşı Gecesi İçin 45 Göz Alıcı Makyaj Fikri

11. Altın Parıltılı Kesim Kırışıklığı

Parıltı takarken, makyajınızı duruma göre eşleştirdiğinizden emin olun. Her zaman en iyi şekilde görünmek istediğinizi biliyoruz, ancak büyükanneniz muhtemelen altın yaldızlı kesim kırışıklığınızı kız arkadaşlarınız kadar takdir etmeyecektir. Aynı zamanda, parıltı kullanmak gündüz bir görünüm için çok fazla olabilir, bu yüzden belki makyajınızı gün boyunca sessiz tutun ve akşam için o ışıltılı ışıltıyı ekleyin..

Tatiller için Altın Glitter Cut Kırışık Göz Makyajı

Kaynak: @audreystylesxo

Kullanılan ürünler: Morphe 35W Palette, theBalm Schwing sıvı astar, Urban Decay Midnight Cowboy parıltılı astar ve Lilly Ghalichi Mykonos kirpikleri.

12. Mavi Gözler İçin Zarif Göz Makyajı

Herhangi bir astar veya parıltılı yapıştırıcı içermeyen parıltı, özellikle göz çevresi için gerçekten kötü bir fikirdir. Gevşek parıltı genellikle bunun için en kötü suçludur ve kendinizi gözünüzde bir parıltı dokunuşuyla bulmadan çok uzun sürmez, bu da gözlerinizi çalıştırır ve ardından maskaranız tamamen yüzünüzde olacaktır. Tam bir felaket! Parıltıyı uygulamak için kullandığınız aplikatör fırçasına her zaman bir dokunuş spreyi kullanabilirsiniz, bu da gözlerinizde yerinde kalmasına yardımcı olacaktır. Alternatif olarak, bunun yerine parıltılı bir göz kalemi ile biraz hile yapın. Aradaki farkı kimse bilmeyecek!

Mavi Gözler İçin Siyah ve Gümüş Göz Makyajı

Kaynak: @georgiarosex

Kullanılan ürünler: Bedrock’ta Makeup Geek göz farı, Noir’de ABH göz farı, Deep Brown, Fawn ve Warm Taupe, Pixie Dust’ta Dose of Colors göz teması ikilisi, Legend’de Sigma Line Ace Liner ve Huda Beauty Farah kirpikleri.

13. Klasik Görünüm – Altın Gözler & Kırmızı dudaklar

Gevşek parıltılı pudradan hoşlanmıyorsanız, ancak yine de Yılbaşı Gecesi için bu göz alıcı makyaj fikirleriyle ışıldamak istiyorsanız, pudra yerine parıltılı bir jel tercih edin. Alternatif olarak, biraz kirpik yapıştırıcısını (en küçük parça) biraz parıltıyla karıştırın ve aynı etkiyi elde edersiniz. Gece yattığınızda, yapıştırıcı yüzünüzden sıyrılacak ve parıltı hemen onunla birlikte soyulacak! Artık ışıltılı yastık kılıfı yok!

Tatiller ve Yılbaşı Gecesi İçin Basit Klasik Makyaj Görünümü

Kaynak: @cakeyitiraflar

Gözler: Çok Yüzlü Stardust Paleti (Millenial, Avize, Şerit, Pembe İnci ve Altın Külçe), huda Beauty Scarlett kirpikleri. 

Dudaklar: Fire Engine’de Gerard Cosmetics ruju.

14. Koyu Altın

Kıyafetinize uygun renk ve tonlar seçerek Yılbaşı için göz alıcı makyaj fikirlerinizi karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Öte yandan, ‘kuralları siktir et!’ diyebilir ve ortalığı tamamen renklendirebilirsiniz. Bu altın göz makyajı, örneğin, bir dizi şenlikli kıyafet tonuyla kolayca giyilebilir – siyah, altın, kırmızı, yeşil, mor, devam etmemiz gerekiyor?

Yeni Yıl Arifesi için Koyu Altın Göz Makyajı

Kaynak: @denitslava

Kullanılan ürünler: Morphe Brushes 35W Palette, theBalm sıvı eyeliner, e.l.f. Bakır renkli kozmetik likit eyeliner.

15. Gri & gümüş kombo

Altın hissetmediğinizde, gümüşe ne dersiniz? Koyu griyi daha açık bir gümüş ışıltı veya parıltılı tozla karıştırmak, tıpkı bunun gibi çarpıcı bir görünüm verecektir. Ve ışıltı efekti onu Yılbaşı Gecesi için mükemmel göz alıcı makyaj fikirlerinden biri yapıyor! Özellikle metalik dünyasında yeniyseniz, gümüşü giymek için biraz daha kolay bir ton bulabilirsiniz. Gümüşünüzü tütsülemek daha kolaydır ve bu nedenle birçok farklı durum için mükemmeldir – NYE bunlardan sadece biri!

Yılbaşı Gecesi için Gri ve Gümüş Göz Makyajı Fikri

Kaynak: @laurabadura

Kullanılan ürünler: NARS NARSissist  Palet Pigmenti (kapak), Şeftali&Diskoda krem ​​gölge, Noir Fairy’de Kirpikler Evi.

16. Adım Adım Eğitim

Yılbaşı gecesi için güzel ve kolay bir makyaj görünümü elde etmenin en kolay yolunun ne olduğunu merak ediyorsanız, bu küçük eğiticiye ne dersiniz? Burada kullandıkları gölgeleri ve tonları, istediğiniz renk ve tonlarla değiştirebilirsiniz, ancak aynı fikri takip ederek – yuvada daha koyu gölgeler, iç köşeye doğru daha açık tonlar ve aynı anda harika ve daha uyanık görüneceksiniz. zaman!

Yeni Yıl Arifesi için Adım Adım Makyaj Eğitimi

Kaynak: @makyajby_av

Kullanılan ürünler: Jeffree Star Cosmetics Beauty Killer paleti.

17. Gümüş Gözler + Koyu Dudaklar

Büyük, ifade dudaklarınız olduğunda gözlerinizi nispeten nötr bırakmak genellikle yaygındır, ancak bu görünüme biraz ışıltı tedavisi verilmiştir. Altın, ten rengi ve bej benzeri tonlarda hala nispeten nötr, ancak bu ışıltının eklenmesi onu fazla gündüz olmaktan kurtarıyor..

Gümüş Gözler ve Koyu Erik Dudaklar Makyajı Tatil İçin Bakın

Kaynak: @amadea_dashurie

Gözler: Sigma Parlak ve Büyüleyici palet, Wicked jel eyeliner ve Huda Beauty Carmen kirpikleri.

Dudaklar: Venom’da ABH dudak parlatıcısı.

18. Glitter Kesim Kırışıklığı

Elin ne kadar sağlam? Yeterince cesursanız, doğru sıvı parıltılı eyeliner veya hatta biraz parıltılı yapıştırıcı ve gevşek toz ile, bunun gibi Yılbaşı Gecesi için göz alıcı makyaj fikirleri oluşturabilirsiniz. Temelde siyah eyelinerın doğal akışını ve şeklini kopyalayan başka bir eyeliner katmanıdır, ancak bunun yerine soketi astarlamak, tam buradaki çizgide koyu ve açık tonlar birbirine karışacaktır..

Silver Glitter Cut Crease Göz Makyajı Yılbaşı Gecesi İçin Bakın

Kaynak: @makyajthang

Kullanılan ürünler: Badem Truffle’da Çok Yüzlü Çikolata Bon Bon paleti, Satin Sheets and Divinity, Matt Reed’de TheBalm Meet Matt(e) Trimony paleti, Glam Rock’ta Urban Decay Heavy Metal Glitter ve House of Lashes İkonik kirpikler. 

19. Dramatik Gözler + Çıplak Dudaklar

Ve iri gözlere sahip olduğunuzda, özellikle de ilk kez iri ve cesur görünümleri deniyorsanız, dudaklarınızı nötr tutmak her zaman iyi bir fikirdir. Çoğunlukla kendinizi güvende hissetmeyeceğiniz için, aynı zamanda görünümleri tekrar denemenizi engelleyeceği için aşırıya kaçmak istemezsiniz. Yüzünüzde bir özellik seçin – gözler veya dudaklar ve bunlardan sadece birinde büyük ifade makyajı yapın. Birini seçip diğerini nispeten çıplak veya nötr bıraktığınızda, tüm görünümünüzü giymeyi çok daha kolay hale getiriyorsunuz. Örneğin, dudaklar biraz daha düşük olduğunda, gözleri daha büyük ve daha cesur hale getirebilirsiniz..

Dramatik Altın Gözler ve Çıplak Dudaklar

Kaynak: @roseandben

20. Glitter Liner + Pembe Dudaklar

Kesik kıvrımdaki parıltılı göz kalemi hakkında söylediğimizi hatırlıyor musun? Pekala, işte onu takmanın biraz farklı bir yolu – normal eyeliner görünümünüze başka bir katman eklemek. Bu sadece ekstra bir astar hattının eklenmesidir – günlük olarak doğal olarak yapacağınız siyah astarın üzerindedir. Yu, siyah astarı, bu küçük gümüş astar katmanını telafi etmek için genellikle yaptığınızdan daha ince yapabilir veya daha büyük ve daha cesur yapabilirsiniz. tamamen size kalmış.

Yılbaşı Gecesi için Glitter Liner Göz Makyajı Fikri

Kaynak: @rubina_muartistry

Gözler: Avant Garde’da Jouer Cosmetics Creme Eyeshadow Crayon, Mario’dan Master Palette, Sliver Dust’ta Rxy Cosmetics parıltılı astar.

Dudaklar: Cassis’te Jouer Cosmetics Uzun Süreli Dudak Kremi Sıvı Ruj.

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas